Vizyon Türk Canlı Yayın20 yılı aşkın bir süredir yayın hayatında olan radyo istasyonu, ilk yayın hayatına 1995 yılında başlamıştır. Yayın akışını oluştururken, Doğu Anadolu’dan Karadeniz’e, İç Anadolu’dan Ege’ye, Trakya’ya Akdeniz’e ulaşan bir çok yörenin sesini yansıtan; hiçbir ayrımcılık ve ayrıcalık yapmadan her tınıya aracılık etme konusunda ihtimam göstermektedirler. İstanbul, Kocaeli, Yalova, Bursa (Orhangazi), Tekirdağ, Erdek ve Çerkezköy sınırları içerisinde her daim kesintisiz bir müzik keyfi sunmaktadır dinleyicilerine. 106.60 MHz frekansı ile sizlerde bu keyfe ortak olabilirsiniz. Radyo Vizyon Türk, yayın hayatına attığı ilk adımdan itibaren oldukça güçlü bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır. Bu başarının birçok sebebi olmakla birlikte en büyük sebebi de, hiçbir siyasî ideoloji içerisine girmemiş olmasıdır.

Ülkemizin radyoculuk konusunda yeni yeni ilerleme kaydettiği dönemlerde aramıza katılan ilk özel radyolarımızdan biridir. Belirlediği yayıncılık anlayışına ilk andan itibaren sadık kalarak; bağımsız, yansız, dürüst ve güvenilir bir çizgide devam etmiştir. Yine bu çizgide oluşturulan eşsiz programlar ile dinleyicinin gönlünü fethetmeyi başarmıştır. Ayrıca, tüm bu ayrıntıların yanı sıra teknolojinin sektöre getirdiği tüm yenilikleri takip ederek; dinleyiciler için oldukça başarılı bir alt yapı sistemi geliştirilmiştir. Bu nedenden olsa gerek, Türkiye’nin en çok dinlenilen bölgesel radyoları arasında oldukça iyi bir noktaya gelmiştir. Radyo Vizyon Türk, yayın akışı içerisinde dinleyicileri ile kurmuş olduğu samimi iletişim şekli ile de dikkat çekmektedir. Dinleyicilerin ve toplumun her türlü sesine aracı olan radyo istasyonu, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de etkin bir şekilde rol almaktadır. Bu rolü sayesinde de dinleyicilerin gönlünü birkez daha fethetmeye ve radyoculuk alanındaki çıtasını hızla yükseltmeye devam etmektedir. Ayrıca yayın akışı içerisinde planlama yapılırken, çok fazla tarz ayrımına girmese de ağırlık olarak arabesk ve fantazi yayınlarını dinleyiciye ulaştırmaktadır. Yayın ahlâkında, amiyane tabir ile daldan dala zıplayarak dinleyicinin dikkatini dağıtmamaya özen göstermektedir. Kısa ve öz bir ifade ile belirlenen çerçeveden uzaklaşılmadan kaliteli yayıncılığın örneklerini sizlere sunmaktadır. Türkiye’nin Yeni Vizyonu sloganı ile çıkılan bu yolda, hız kesmeden bir çok noktadan dinleyicilerin ulaşma imkanı sunulmaktadır. İsteğe bağlı bir şekilde, sitemiz üzerinden de dinleme zevkine ulaşabilirsiniz.
Radyo Vizyon Türk canlı dinle oyun havası arabesk gibi bir çok türde online yayın yapan vizyon türk fm kesintisiz dinle mobil ve ücretsiz cebinizde bilgisayarınızda. 2928 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
  • Yayın Akışı Yok

  1. Oyun Havaları
  2. Vizyon Türk
Bu radyolarda var