Rahmet Fm Canlı YayınBursa’dan 103.3 MHz frekansından İslami tasavvufi içerikli dini yayın yapan bir radyodur. Radyo kanalı gerek internet üzerinden online yayını, gerek karasal olarak sevenleri ile buluşmaktadır. Kalbinizin manevi ritmi sloganı ile dinleyicilerinin manevi dünyasında huzuru, mutluluğu bulmalarını hedeflemektedir. İslam dininin insan ve toplum üzerindeki pozitif enerjisini yayınlarıyla tüm topluma bir ses dalgası gibi yaymaktadır. Rahmet FM Radyo, dini içerikli radyolar içerisinde en çok dinlenenler arasında yer alan radyodur. Yapmış olduğu yayınlarla dinleyicilerinin gönlünde özel bir yere sahiptir. En kaliteli dini programlar ışığında, İslam dinini en doğru şekliyle ve dinleyicinin anlayabileceği sadelikte olusturduğu yayınları sayesinde tam size göre bir yayın akışı hazırlamışlardır. Kur’an-ı Kerimi dinleyerek eşsiz bir manevi doyuma ulaşmak istiyorsanız eğer, bu eşsiz radyodan ayrılamayacaksınız. Gönül dünyanızda yankılanan tasavvuf musikisinin ruhunuzun derinlerine seslenen terennümleri ile huzur bulacaksınız.

Rahmet radyonun topluma seslenen ve İslamın bütün güzelliklerini her kesime en kolay şekliyle anlatmayı hedefleyen yayınlarını daha yakından tanıyalım. Din ve Toplum, Ayna, Beyaz Dilekçe, Gece Yürüyüşü, Kur’an’ın Gölgesinde, Kürsü Sohbetleri, Rahmet Pınarı, Toplumsal ve Bireysel Sağlık, Kervan bunlardan bazılarıdır. Ayrıca, online Kur’an-ı Kerim kursları ile Kur’an-ı Kerimi çok kolay bir şekilde en doğru haliyle öğrenebilirsiniz. İslam dini hakkında tüm merak ettiğiniz sorulara, ayetler, hadisler, ışığında bulacağınız cevaplar ve daha birçok içerik sizleri bekliyor. Güney Marmara’nın İncisi, Ailenizin radyosu Rahmet fm, Kur’an-ı Kerimin mealli hatmi şerifini sizler için eşsiz bir sunum ile karşınıza çıkarmaktadır. Alanında uzman hocalarla Dini Sohbetler programında sorularınıza en doğru cevapları bularak aklınızda ve kalbinizde İslam dini adına hiç bir tereddüt kalmayacak.

Osman ERGİN’in sunduğu Sözün Özü programıyla İslam dininin hakikatlerine ulaşabilecek, Ahmet FEYZi’nin sunumuyla Rahmet Pınarı programında İslam dininin güzellikleri kaynağından akan pınar gibi dinleyenlerine ulaşan yayını ile huzur bulacaksınız. Hazım ÖZSU Terennümle tasavvuf musikisinin en güzel tınılarıyla günün yorgunluğunu, stresini atacak ruhunuza işleyen melodilerle güzel anlar yaşayacaksınız. Necmettin KILINÇ ile Beyaz Dilekçe sizlere sunulmuş ayrıcalıklı programlar arasında. Ayrıca kültürel programlar arasında Sağlık Sırları Programları yine alanında uzman kişilerin sağlık adına bilinen kulaktan dolma bilgilerin yerine en doğru bilgilerle dinleyiciyi aydınlatmakta. Trafik Eğitimi Programı ile de çok önemli bir konuyada yer verilmesi bu istasyonun ayrıcalığıdır.
Rahmet fm canlı dinle mobil cepten her taraftan kulağınız rahmet fm kesintisiz dinleme seçenekleri ile online yayın ve tamamen ücretsiz olarak sitemizde. 3021 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
  • Yayın Akışı Yok

  1. İslami Radyolar
  2. Rahmet Fm
Bu radyolarda var