Radyo Odtü Canlı Yayınİsminden de anlaşılacağı üzere Ankara’dan yükselen tınısı ile dinleyicileri frekansına kilitleyen Radyo ODTÜ, 103.1 noktasından müzik severlere seslenmektedir. Yabancı müziğin bir çok tarzında yayınlar yapan radyo istasyonu, özellikle Jazz, Klasik ve Rock ağırlıklı müziklere yer vermektedir. Yıllardır radyo yayıncılığı sektöründe yer alan Odtü, uzun yıllardır aynı başarı ile yoluna devam etmekte ve bu yolculuk sırasında da ciddi oranda bir kitleyi peşinden sürüklemeyi başarmıştır. Yabancı eserlerin en güzel ve en çok talep görenlerini hoparlörlere yansıtan radyo istasyonuna sizler de kulak vermek isterseniz eğer, tam da olmanız gereken yerdesiniz. Sitemiz üzerinden ücretsiz ve maksimum konfor ile dinleyebileceğiniz frekans sadece 103.1 istasyon ile de sınırlı değildir. Dilediğiniz tüm frekanslara sitemiz üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

Bu başarılı radyo istasyonu, yayın hayatına tam olarak; 31 Ocak 1995 tarihi itibari ile başlamıştır ve bu tarih itibari ile de, eskinin en unutulmaz parçalarının yanı sıra günümüzün en güncel ve popüler şarkılarına kadar oldukça geniş bir kartelayı değerli dinleyicilerine ulaştırmaya devam etmektedir. Değişik müzik tarzlarının yanı sıra çok farklı konuda eserlere ve programlara da yayın akışı içerisinde yer verilmektedir. Arkeolojiden spora, felsefeden edebiyata birçok farklı konuda paylaşımlar, yayın akışından payına düşeni almaktadır. Özellikle yaşsız denilebilecek bir dinleyici kitlesine sahip olan ODTÜ fm, 7’den 70’e söylemini tam da bu frekansta gerçeğe dönüştürmektedir.

İlk yayın hayatına başladığında da her yaştan ve her zevkten, tarzdan dinleyiciye ulaşabilmeyi hedeflemekte idi. Bu hedefini gerçekleştirme yolunda oldukça geniş bir arşive sahip olan radyo istasyonu, bu başarısını Türkiye’nin en geniş dinleyici kitlesine sahip olarak tescillemiştir. Tüm bu başarıların yanı sıra, Türkiye’de internet üzerinden online olarak canlı yayın yapan ilk radyo ünvanına da sahip olmuştur. Aynı zamanda 2003 yılında da Radyo ODTÜ’ye ait web sitesi; Turkish Radios Online Viewers, Choice Awards 2002 organizasyonunda “En İyi Radyo Web Sitesi Tasarımı” ve “En İyi Teknik Donanımlı Radyo Web Sitesi” kapsamında ödül alarak ülkemize yayıncılık anlamında gurur verici bir tablo bırakmıştır.
, , Radyo ODTÜ canlı dinle yabancı müzikler en iyi seçmece şarkılar online radyo odtü fm kesintisiz dinle mobil cepten sorunsuzca ücretsiz yayın. 2827 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
  • Yayın Akışı Yok

  1. Yabancı
  2. Radyo Odtü
Bu radyolarda var