Gözyaşı Fm Canlı YayınTürkiye’nin nadide illerinden biri olan Konya’nın en özel yerel radyolarından biri olan Gözyaşı FM, Konya il sınırları içerisinden 102.9 mhz aracılığı ile ve internet erişimi olan tüm noktalardan dinleyicilerine sesini duyurabilmektedir. Dini radyo yayınları yapan frekanslar arasında yer alan radyo istasyonu, ağırlıklı olarak islami tasavvuf yayınları yaparak dinleyici kitlesine hitap etmektedir. Yayıncılık anlayışını oluştururken tek ve en önemli amaçlarını hakikati anlatmak ve dinleyicilere ulaştırabilmek üzerine oturtan yayın ve yapım ekibi, ilk andan beri bu uğurda çaba sarfederek günümüzde bulunduğu konuma gelmiştir. Bu çalışma performansına bakıldığında da bu konumu uzunca bir süre aynı istikrar ile koruyacağa benzemektedir.

1995 yılının 16 Ağustosunda yayın hayatına start veren kanal, ilk etapta Değişim FM ismi ile bilinmekte idi. Değişim Radyo ve Televizyon A.Ş. çatısı altında yer alan bu frekans, sonrasında Haşim Akten Beyin 20 Mart 1996 sonrasında satın alma işlemi gerçekleştirmesinin ardından Gözyaşı fm olarak yoluna devam etmiştir. 4 günlük bir işlem ve düzenleme sürecinin ardından yeni ismi ile 24 Mart 1996 tarihinde yayın hayatına başlayan radyo istasyonu, günümüzde hala 102. 9 üzerinden sesini duyurmaya devam etmektedir.

Yayın hayatına başladığı ilk anlardan itibaren kendisine kalite ve doğruluk yörüngesinde bir çizgi belirleyen radyo istasyonu, günümüzde geldiği noktaya baktığımızda hala aynı çizgi üzerinde dikkatle ilerlemektedir. En küçük bir yanlışa veya hataya yer vermeden ilerlediği bu çizgide mutlak hakikat ışığında doğru ve ancak en doğruyu dinleyiciye aktarma gayreti içerisinde bulunmaktadır. Mevlana şehri olarak ta bilinen Konya’nın hakikate aşık halkı tarafından bu kadar beğenilerek listelerde ilk sıralarda tutulmasının yegane sebebi de bu ayrılmaz doğruluk ilkesi olmuştur kuşkusuz. Yayın akışlarını oluştururken daima araştırıcı bir politika izleyen ekip, ülkemizin ve halkımızın sahip olduğu milli ve manevi değerlerimizi de samimiyet çerçevesinde serpiştirmektedir aralara. Bir söz ve müzik radyosu olan Gözyaşı radyo için kesintisiz yayın hizmeti almak isterseniz eğer, zaman kaybetmeden sitemizi tıklayabilir huzurun tınısına ulaşabilirsiniz. İlk andan itibaren vazgeçilmeziniz olacaktır eminiz.
Gözyaşı fm canlı dinle online huzurla dinleyeceğiniz istasyon gözyaşı radyo kesintisiz dinle mobil ve tamamen bedava elinizde hızlı radyo istasyonu sizinle. 3291 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
  • Yayın Akışı Yok

  1. İslami Radyolar
  2. Gözyaşı Fm
Bu radyolarda var