Joy Fm Canlı YayınYabancı müzik kapsamında çok sayıda radyo frekansı bulunsa da, yabancı müzik yayınlarını dinlendirici bir modda sunan ilk ve tek radyo istasyonu Joy Fm’dir. Yabancı slow ve dinlendirici müzik dinlemek, sizlerinde ruhunuza iyi geliyorsa o zaman siz değerli dinleyiciler için en doğru adres; Sakinlik ve dinginlik kelimeleri tam olarak sizleri anlatıyor ise eğer, isteklerinizin ve beklentilerinizin karşılığını alabilmeniz için yola çıkan bu radyo istasyonu; 1993 yılında yayın hayatına başlayarak günümüze kadar gelmiştir. Bu kadar özverili çalışmalarından ve müzik seçimlerinden bahsetmişken, fazla abarttığımızı düşünen müzik severler olabilecektir elbette. Bu kapsamda yapmanız gereken tek şey, 100.6 frekansına kısa süreli kulak kabartmak olacaktır.

Frekans sorunu yaşayan ama bu keyfe tanıklık etmek isteyen diğer dinleyiciler de, sitemiz üzerinden tek bir tıklama ile bağlantıya geçebileceklerdir. Konu ile ilgili tüm alt yapı çalışmalarımız siz değerli dinleyicilerimiz için özenle tamamlanmıştır. Yola çıktıkları ilk andan itibaren, sizin olduğunuz her yerde iyi müzik var sloganı ile rotasını belirleyen frekans, özellikle yayınladıkları romantik aşk şarkıları ile misafir olarak girdikleri gönüllere taht kurmuşlardır. Gökyüzüne süzülen ilk tınısının ardından birdaha asla dinmeyen bir solukla devam etmiştir yayın hayatına. Aşkın müziğine hasret çekenleri aynı frekansta buluşturan hiç beklenmedik bir anda yıllara meydan okuyan bir klasik ile bazı zamanlarda da aniden karşımıza çıkan en güncel tınılar ile duygularınızı coşturacak ve sonrasında ilahi bir esinti ile dinginleştirecektir. Slow duygu yoğunluğunu her tarzda müzik ile yansıtan bu eşsiz radyo frekansı, ister bir jazz sever olun, isterse latin sever hiç farketmez; tüm bu tarzların en nadide örneklerini 100.6 frekansı ile bu istasyonda karşılamanız mümkündür.

Az anons, kaliteli müzik anlayışı ile hareket eden frekans, dinleyicilerine bir de özel bir güzellik sunmaktadır. Tüm operatörler üzerinden 3717’ye atılan ve başına Joy yazılan kısa mesajlar ile tüm istek parçalarınızı ve güzel dileklerinizi paylaşabilme imkanına sahipsiniz. Sadece Joy Fm dinleyicilerine özel olarak hazırlanmış olan bu kısa mesaj platformu ile sizlerde dinlemek istediğiniz parçalara kısa yoldan erişebileceksiniz.
, , , Joy fm canlı dinle online yayın sizinle bir çok yabancı şarkı joy fm kesintisiz dinlemek için doğru adres ücretsiz mobil keyfi tablet ve cep istek numarası 3375 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
 • 23:30 Top Gold
 • 00:30 Top Gold
 • 01:00 Top Mix
 • 07:00 Top Mix
 • 11:00 Top Mix
 • 17:00 Top Mix
 • 19:00 Streamhit
 • 20:00 Top Mix
 • 22:00 Top Mix
 • 23:30 Top Night

 1. Karışık
 2. Joy Fm
Bu radyolarda var