Radyo Turkuvaz Canlı Yayın19 Mayıs 2009 tarihi itibari ile ilk yayın hayatına geçiş yapan, üstelik bunu tek başına 40 merkez ile başaran Radyo Turkuvaz, tarz olarak sabit bir trend peşinde koşmamıştır. Her tarz dinleyicinin kendinden bir parça bulabilmesi adına, karma yayın anlayışını geliştirmiştir. Radyoculuğu meslekten ziyade, adeta bir yaşam şekli haline getirmiş olan yayıncıları ve kaliteli içeriği ile ulusal radyocular arasında yerini almıştır. Sadece müzik akışı ile değil, gün içerisinde gündüz kuşağı programları ile de dinleyicileri frekansa kilitlemeyi başarmaktadır. Ara ara plak üzerinden yapılan yayınlarda nostaljik yolculuklarda sizi bambaşka dünyalara götürmeyi ustalıkla başaran radyo istasyonu, hayatınızda adeta tiryakilik yaratıyor.

Habercilik dünyasında da, farklı yaklaşımlar ile sıkıcılıktan kurtularak bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor size. “Akıl vermiyoruz, haber veriyoruz” sloganı ile de bu yaklaşımın sinyallerini veriyor zaten siz değerli dinleyicilere. Radyo Turkuvaz, bir radyo istasyonunda bulunmayacak; televizyon haberciliği çizgisini bozmadan, aynı ciddiyet ve yansızlığı frekanslara yansıtmayı başarmıştır. Ayrıca, sadece Türkiye’nin değil tüm dünya haberlerinin eş zamanlı sunumunu üstlenmektedirler. Günlük olarak, saatler 18: 00′ İ gösterdiği an Radyo Turkuvaz dinleyicileri için haber saati başlamış demektir. Tıpkı ulusal tv kanallarındaki gibi, çeşitli canlı bağlantılar ve efektler eşliğinde sunulan haber programları; bir çok kişide bulunan haber algısını değiştirecek profesyonellikte sunulmaktadır. Kesintisizradyo.com olarak haber bülteni ne dair akışlarda da, yine çeşitliliği yakalamak adına oldukça büyük uğraşlar verilmektedir. Bu uğraşın kaynağında da, yine dinleyiciye verilen değer ve önem yatmaktadır. Ankara gündemine dair haberler, ülke ve dünya ekonomisi, birçok dal ile ilgili spor haberleri, farklı kategorilerde internet haberleri, magazin, kaliteli ve sosyal yaşam, özel kategorilerde haber ve röportajlar, son olarak ta hava durumuna ait bilgilendirmeler ile son bulan haber akışı, dinleyiciyi sıkmadan gündeme dair tüm ayrıntılara yer vermektedir. Ankara: 90.2 İstanbul: 93.5 İzmir: 101.0 frekansları üzerinden radyo istasyonuna ulaşılanilmenin yanı sıra diğer tüm frekans bilgilerine, kendine ait web sitesi üzerinden erişim sağlayabileceğiniz gibi sitemizden de keyifli bir dinleme şansı oluşturabilirsiniz. Sizde hayatınıza biraz tını katmak istiyorsanız, biz sizler için buradayız; sizde daha fazla beklemeyin.
, , Radyo turkuvaz canlı dinle her telden haber müzik ile 93.5 frekansında online yayın yapan radyo turkuvaz fm kesintisiz dinle mobil ücretsiz ankara istanbul ve izmir istasyonu. 3641 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
  • 23:45 Seni Görüyorum

  1. Karışık
  2. Radyo Turkuvaz
Bu radyolarda var