Semerkand Radyo Canlı YayınSemerkand Radyo, 101.2 FM frekansına ev sahipliği yapan ve İslami anlamda hizmet veren istasyonlarımızdan biridir. İsminden de anlaşılacağı üzere, Semerkand Grubu çatısı altında hizmet veren frekans, 2012 yılının 29 Mayıs tarihine kadar, Radyo Onbeş ismi ile sesini ulaştırmıştır. istasyon; bu tarih itibari ile yeni ismi ile dinleyicilerine aktarımlarına başlamıştır. Radyo frekansı Türkiye sınırları içerisinde birçok şehirde dinleyicilerine ulaşmaktadır. Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren hızlı bir kitle üzerinde etkili olan istasyon her geçen gün bu sayıyı arttırmakta ve beğenileri toplamaktadır. Semerkand fm ismi ile yeniden hayat bulan frekans, hayatın kalbine cümlesi ile oluşturduğu slogan aracılığı ile dinleyicilerine ulaşmayı planlamış ve nitekim de, adım attığı bu yolda her daim o şekilde ilerlemiştir. Aralıksız bir şekilde yayın hayatına devam eden istasyon, az öncede belirttiğimiz gibi dini alanlarda yayın yapmaktadır. Yayın akışlarında ağırlıklı olarak Kur’an-ı Kerim, günün önemli ve ders verme niteliğine sahip sözleri, eser dinle konulu akış ve enstrümental dinle tarzında bir çok farklı alanlarda canlı yayınlara imza atılmaktadır. Topluma ışık tutan ve tüm insanlığa yol gösterici niteliklerde; Eğitim kültür sanat, aile gençlik ve çocuk programlarının yanı sıra dinin tanıtımını gerçeğe en uygun ve maksimum idealite ışığında yansıtan programlar ile ulaştığı her türlü hedef kitle ve dinleyiciyilerin islama yönelik algısını genişletmektedir.

Semerkand Radyo, sadece kendi ışığı altındaki grubun değil, İslama gönül vermiş bir çok insanın gönlüne ferahlık ve huzur yansıtmaktadır. Bu serinliğide şüphesiz ki, kendisine ışık olarak seçtiği Kur’an-ı Kerim’den aldığı enerji ve güç ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca frekans üzerinden gerçekleştirilen kesintisiz Kur’an-ı Kerim akışı ve Ramazan Şimşek hocanın tilaveti eşliğinde hatm-i-şerif yayınlarını da takip edebilirsiniz. Her bir anında ilmek ilmek emek ile işlenmiş olan yayın akışına sitemiz üzerinden kolaylıkla erişebilir ve internet erişimi olan her noktadan gönül huzurunuza pırıltı katacak bu paylaşımlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu akış içerisinde ilahi paylaşımları ile de enerjinizi yükseltecek ve gönül coşkunuzu arttıracak anlara da yer verildiğini bilmek gününüze mutluluk katacaktır eminiz.
Semekand radyo canlı dinle en güzel zamanlar bu istasyonda semerkand fm kesintisiz dinleyerek olur, mobil ve online yayın sizinle ücretsiz her yerden. 3200 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
  • Yayın Akışı Yok

  1. İslami Radyolar
  2. Semerkand Radyo
Bu radyolarda var