Kral World Canlı YayınTürkiye’nin radyoculuk anlamında resmen yeni bir çağ başlatan radyosu Kral Fm ile aynı paydada bir geçmişe sahip olan Kral World Radyo, ilk yayın hayatına 2014 yılında başlamıştır. İlk etapta bir web radyosu olarak yayına başlayan radyo istasyonu, 2015 yılının son aylarına doğru Doğuş yayın grubu kapsamına girmiştir. Merkez olarak İstanbul’un tercih edildiği frekansta, genel olarak yabancı müzik parçalarına yer verilmektedir. İstanbul üzerinden dinleyicilerine ulaşabilmek için 101.0 frekansını aracı kılan World fm, internet üzerinden de dünyanın her bir köşesindeki yabancı müzik severlere ulaşabilmektedir. Özellikle yabancı hit parçalar konusunda oldukça iddialı olan frekans, canlı yayınları ile de dinleyicileri kendisine kilitlemeyi ve dinleyicilere enerji yüklemeyi başarmaktadır. Alanında uzman bir yapımcı ve Dj ekibi ile aynı çatı altında buluşturan radyo sayesinde kalitenin ve enerjinin farkını çok açık bir şekilde yaşayabileceksiniz. Eğer sizlerde bu enerjiyi ruhunuzda hissetmek için daha fazla zaman kaybetmek istemiyorsanız yapmanız gereken şey oldukça kolay. Hemen sitemiz üzerinden, bir tık ile Kral World Radyo melodilerine ulaşabilirsiniz. Yayın akışları içerisinde müzikle ilgili her türlü bilgiye değinen Dj’ler, çalınan parçalar ile ilgili birçok bilgiyi de paylaşmaya devam etmektedirler.

Yüksek sesle daha iyi sloganını kendilerine yol edinen radyo, gerçekten de bu sloganı yayın hayatına da yansıtmaktadırlar. Radyo frekansına kulak verdiğiniz tüm anlarda sesin hiç düşmediğini sizlerde canlı canlı keşfedebileceksinizdir. Dünyanın her bir köşesinden en çok tanınan ve dinlenen Dj’lerini karşınıza çıkaran radyo frekansı, yayın hayatında isim yapmış Dj’leri de konuk etmektedir. Gece veya gündüz hiç farketmeksizin, sahip olduğu hızını hiçbir zaman düşürmeyen radyo istasyonu sayesinde keyfinize keyif katılacak ve zamanın ne derece hızla akıp geçtiğini anlamayacaksınız. En uzun zaman dilimlerini, bir solukta geçireceksiniz. Yayın akışı içerisinde yer alan özellikle bass ağırlıklı müzikler, resmen hafızlarınıza yer edecek ve şiddetli bir bağımlılığa vesile olacaktır. Henüz sadece online yayın yaparak dinleyicilerine ulaşan frekans, karasal yayına geçmeyi planlamaktadır. Bu plan gerçeğe dönüştüğü an, tüm frekans bilgilerine sitemiz üzerinden ulaşabileceksinizdir.
, Kral world canlı dinle online takılmadan süper yayın kral world fm kesintisiz dinle mobil ücretsiz cepten dinleme keyfi sizinle herkesle beraber tıklayın. 2927 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
 • 23:00 Top 50 Eurodance Hits!
 • 02:00 Today's Top Hits
 • 10:00 Today's Top Hits
 • 11:00 Mtv Top 20
 • 12:00 Non-stop Hits
 • 16:00 Isle Of Mtv 2024: The...
 • 17:00 Weekend Hitlist
 • 21:00 100% 2020s!
 • 22:00 Party Hits!

 1. Yabancı
 2. Kral World
Bu radyolarda var