Power Fm Canlı YayınÜlkemizde yer alan yabancı kapsamlı radyolar arasında en büyüklerinden biri olan Power Fm, dinleyici kitlesini her geçen gün biraz daha yukarıya taşımaktadır. Yayın akışı içerisinde yer verdiği Top 40 ve benzer şekilde oluşturduğu listeler sayesinde dinleyicileri frekansa kilitlemeyi başarmaktadır. PowerFm yayın hayatına başladığı ilk andan itibaren daima dinleyicilerine en iyi ve en kaliteli parçaları dinletmeyi hedeflemiştir. Her geçen günde bu hedefini gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Ulusal anlamda yayın yapan bu değerli radyo, yayıncılık alanına ilk girişini 1992 yılında yapmıştır. Power Group çatısı altında yayın hayatına başlayan ve oldukça hızlı bir şekilde ilerleme kaydeden kanal, Power Group’un sahip olduğu radyo ve tv kanalları arasında da ilk göz ağrısıdır. Sektöre istasyon ile açılan Power Group, inanılmaz hızlı bir şekilde, büyüme konusunda belirlediği hedeflerin üzerine çıkmıştır. Bu yoğun ilgiden destek alan şirket; Power XL, Power Türk, Fenomen radyo ve son olarak ta 2003 yılında Power Türk TV’nin açılışına imzasını atmıştır. İlk açıldığı günden itibaren daima alanındaki ilkler ile anılan radyo istasyonu, teknolojik yenilikler konusunda da ihmalkar davranmamaktadır. Kendi sektöründe daima standartların üzerinde bir çizgi belirleyen aslında, bu noktadan hareketle dinleyicisine verdiği değeride yansıtmaktadır.

Türkiye’de müzik yayınının lideri olan ve bunu 1200 metrekarelik binası ve birçok kulvarda görev alan 160 kişilik ekip kadrosu ile başaran frekans, bulunduğu konumu fazlası ile haketmiştir. Merkezi İstanbul’da yer alan bu eşsiz radyonun tınılarına sizlerde eşlik etmek isterseniz eğer, İstanbul, Ankara ve İzmir sınırları içerisinden 100.0 noktasına da bitmeyeceğini frekans ile çözüme ulaşmış olacaksınız veya hiç bu tarz uğraşlara girmeden direkt sitemiz üzerinden dilediğiniz tüm frekanslara, Power Fm’de dahil olmak üzere, kolaylıkla ulaşacaksınız. İstanbul, İzmir ve Ankara il sınırları içerisinde bulunmayanlar da yine sitemiz üzerinden online olarak bu keyfe ortak olabilirler. İnternet olan her ortamda, her mekanda, her bir noktada biz varız, siz düşünmeyin. Müziksiz olmaz diyoruz ve her daim yanımızda yer alıyoruz.
, Power fm canlı dinle yabancı şarkılar dinlemenin kolay yolu power fm kesintisiz dinle online ücretsiz radyo yayını mobil olarakda heryerden sizlerle. 2931 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
  • Yayın Akışı Yok

  1. Popüler Radyolar
  2. Power Fm
Bu radyolarda var