Kral Fm Canlı YayınKral Fm Türkiye’deki bütün radyolara ilham kaynağı olmuş ağızlarda alışkanlık yapan sloganıyla ilaç gibi radyoyu sevdirmiştir. Elbetteki bu radyonun arkasında güzel bir ekip ve bunun yanı sıra iş disiplini mevcuttur. 7den70’e bilmeyen yoktur sokağınızda herhangi birine istediğiniz kişiye sorun kral fm radyosunu bilir, arabesk fantezi müzik ağırlıklı olup bünyesinde bir çok dj ve konukları ile gündemde kalmayı hit radyo olmayı bilmiştir. Peki bünyesinde ne tür programlar var en çok sevilen dinlenenler hangileri bunlara göz atalım isterseniz;

Pop Vizyon, Rubato ile Başka Şarkı, Kral Haber, Unutulmayan Anlar, Kral En Yeniler, Benim Konser Hikayem, Mehmet’in Gezegeni prformanslar, Kral Pop TV, Sanatçı Biyografileri, 20 Dakika, Rumeli Hisarı Konserleri, Kral Konser, iyi ki, Kral Takipte, Pop 5, Kral Türkiye Müzik Ödülleri, Top 20, Kral Pop Akustik, Ajanda, Kral TV TOP 20, TARKAN AHDE VEFA, Pop Liste, Benim Klip Hikayem, Liselerarası Müzik Yarışması, Kral POP 90’lar, Altın Düetler, Kral Türkiye Müzik Ödülleri Performansları, Söz & Müzik Belgeseli, Kral Biyografi, Kral Siyaset, Mehmet’in Gezegeni Periscope, yayın akışı, Benim Albüm Hikayem, Dikkat Akustik ve son olarakda Kral Fanlar gibi muhteşem programlara imza atmayı sürdürmeyi başarmışlardır.

Tabi ki bunların içinde kapanan iptal olan tutulmayanlarda kral’ın açılışından beri illaki olmuştur, her zaman şu veya bu program tutacaktır diye bi kaide yok. Radyo kime ait? sahibi kim dediğinizi duyar gibiyim doğuş medya grubuna ait olan bir istasyondur bünyesinde tv kanalıda mevcuttur örneğin kral world tv kral tv ntvspor ve ntv gibi televizyon kanalları’nın yanı sıra kardeş radyolarda vardır bunlar kral pop kral world radyo daha önceki sahipleri ise Cem Uzan (1992-2004) TMSF (2004-2005) Çukurova Holding (2005) TMSF (2005-2008) Doğuş Yayın Grubu (2008-günümüz) bu şekildedir. e kolay değil tabiki tarzını ortaya koymak dünya çapında yayın yapan bu tür Türk kuruluşlarını sadece tebrik etmek düşer başarıları her zaman daim olsun.

Şunlarıda söylemek isteriz, yayınlarda şarkı türkü değil şiir anlamındada güzel söyleşiler ve şiirler mikrofonlarından bizlere kadar geliyor, metroda şurda burda her yerde ilaç alan yani kral fm’i dinleyenleri rahatlıkla görebilirsiniz. 25 Yıllık bir serüven halen başarılı olarak devam etmekte kendi siteleri üzerinden ise rahatlıkla istek verebilirsiniz. Şikayetlerinizi iletebilirsiniz iç yapımlarda olan izleyici temsilcisine dilediğiniz şikayet dilek tebriklerinizi iletebilirsiniz. 92.0 istanbul frekansıyla milyonları peşinden koşturan hastası yapan yayın grubunu gerçekten ayrıyetten tebrik etmek isteriz, bir ara satılacak diye haberi çıkan bein katarlı medya grubuna satılacak diye yalan haberler dahi çıkmıştır. Doğuş yayın grubuna ait olup halen kendi iştiraklerindedir.
, , , Kral fm canlı dinle online en hızlı şekilde yanınızda olan kral fm kesintisiz dinleme sayfasındasınız, ücretsiz mobil radyo yayını anında ceplerinizde sizinle. 4701 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
 • 23:00 Ata'dan Müzik Ziyafeti
 • 01:00 Kadirhan
 • 04:00 Müzik Yayını
 • 07:00 Gönül Dostu Şener
 • 09:00 Kezban'ın Günlüğü
 • 11:00 Afrikalı Ali
 • 13:00 Harbi Kız
 • 15:00 Canbaz
 • 17:00 Kaptan Şener
 • 19:00 Melis Akçay
 • 21:00 Nöbetçi Erdem
 • 23:00 Ata'dan Müzik Ziyafeti

 1. Arabesk
 2. Kral Fm
Bu radyolarda var