Baba Radyo Canlı YayınEn güzel arabesk şarkıların döndüğü yayınlar baba fm’in frekansı olan 108.6 aratarak dinleyebilir ve digiturk platformnundada 417. kanalda bulunmaktayız. Eski ekibinden aldığı güç ile yoluna devam eden radyomuzun kadrosu deneyimli ve sizleri hep dinleyerek bu doğrultuda yayın yaparak her görüşe saygı duyarak damarın fantazi müziğin efsanelerini bizlerle dinleyebilirsiniz.

Şarkılar bizim hayatımızda çok önemli bir yer tutmaktadır. Şarkı dinyelemediğimiz en ufak bir otobüs yolculuğunda, ya da sabah koşusunda bile şarkıların eksiklikliğini ararız. Müzik ruhun gıdası derler. Ruhumuzu doğrudan besleyen bu ezgiler bizi kimi zaman mutlu ettiği gibi, kimi zaman da efkarlandırır, ağlatır. Ağlamak, efkarlanmak başta kötü bir şeymiş gibi dursa da, aslında insanın içini boşaltıp rahatlamaları için güzel bir fırsattır. İşte böyle olumsuz durumlarda kederimizi, derdimizi yaşamak, üzüntülerimizi azaltmak için dermanın şarkılarda ararız. Başka istasyonu aramaya, ihtiyacınız olan tüm bu efkarı size yaşatacak bir radyodur. İstasyon’nun kuruluş yılı ise 4 mayıs 2011 tarihidir. Baba radyo, arabesk ve fantezi formatında yayın yapmaktadır. Bu radyoda Türkçe yayın yapılır. Frekans’ın sloganı ise “ Türkiye’nin en baba radyosu “ dur. Genel merkezi İstanbuldadır.

Radyonun sahibi ise Best Medya’dır. Türkiye piyasasının en baba şakılarını kesintisizradyo araması yaparak rahatlıkla ulaşabiliriz. Bu radyo’yu internet sitesi üzerinden takip et. Ne zaman canın bir şeye sıkılsa durma, en iyilerden olan şirketin tamamen yerli bir radyodur. Baba radyonun kardeş radyosu ise yine Best Medya çatısı altında bulunan Best FM’dir. Eğer sen de arabesk, fantezi şarkılar seviyorsan ; derdini, kederini şarkılarla atmayı amaçlıyorsanız yapman gerek çok net
, Baba radyo canlı dinle arabesk müziklerin istasyonu olan baba radyo kesintisiz dinle fm frekansı ile mobil ücretsiz online yayın sizlerle. 3784 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
  • 00:00 En Baba Müzik
  • 07:00 En Baba Müzik
  • 09:00 En Baba Müzik
  • 17:00 En Baba Müzik
  • 18:00 En Baba Müzik
  • 20:00 En Baba Müzik

  1. Arabesk
  2. Baba Radyo
Bu radyolarda var