NTV Radyo Canlı Yayınİstanbul merkezli ulusal yayın yapan istasyonlarımızdan biri olan NTV Radyo, Doğuş Yayın Grup bünyesinde yayın hayatına adım atmıştır. Yayın hayatına ilk sesi, 13 Kasım 2000 tarihinde ve 102.8 frekansından veren Radyo, ekonomiden spora, yaşamdan kültür-sanata hayata dair aklınıza gelebilecek tüm alanlardan gelişmeleri siz değerli dinleyicilere ulaştırmaktadır. Ulusal yayınlarının yanı sıra Türkiye’de sınırları içerisinde de 53 nokta da karasal yayınlarda soluğu bulunmaktadır. Ayrıca dileyen dinleyicilerin, Türksat 3A üzerinden de erişim saplayabilmeleri için alt yapı çalışmaları bulunmaktadır. Bu alt yapı çalışmaları sayesinde dünyanın tüm noktalarından, internet üzerinden de dinleme imkanı bulunmaktadır. Her türlü dinleyicinin keyifle zaman geçirebilmesi için özenle hazırlanan yayın akılı sayesinde hafta içi düzenli bir sıra ile akıp giden haber programları ile haber severlere, hafta sonu ise müzik ve spordan vazgeçemeyenler içinde bu tarz karma programlara yer verilmektedir.

Türkiye genelinde radyo dinlenirliğinin hangi oranda olduğunun ölçümlenmesi için belirli araştırmalar mevcuttur. Bu tek resmi araştırmayı da Ipsos KMG Araştırma ve Danışmanlık A.Ş. yürütmektedir. Yapılan son araştırma sonuçlarına göre ntv’nin, Türkiye’nin en çok dinlenen Radyo kanalları arasında olduğuna dair veriler elde edilmiştir. Bu veriler ise, hem “erişim” hem de “süre payı” değerleri kriterlerine göre değerlendirilmiştir. Medya sektörünün günümüzde ki değerlendirilmesi yapıldığında, dünyada ve ülkemizde ne kadar hızlı geliştiği kolaylıkla gözlenebilmektedir. Ülkemiz sınırları içerisinde faaliyet gösteren bir çok yerli ve yabancı, radyo ve televizyon kanalı bulunması da bu gelişimin en büyük örneğidir. ntvfm, bazen mevcut yabancı yayın yapan radyoların içeriklerini de yayın akışına yansıtmaktadır. En özel yayınlarından birisi de, her insanın ölmeden önce dinlemesi gereken 1001 albümün yer aldığı ve dinletildiği, her gece düzenli olarak yayınlanan 1002 Gece isimli programdır. Bu farklı içerikler sayesinde, entellektüel ve farklı düşünce yapısına sahip dinleyicilere kolaylıkla hitap edebilmektedir. Sizde sakince kendinizi dinlemek, ruhunuzu dinlendirmek isterseniz; sitemiz üzerinden bu akışa kendinizi kaptırabilir ve sorunsuz radyo dinlemenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Biz sadece bir tık uzağınızda, sizlere hizmet için bekliyor olacağız.
, , Ntv radyo canlı dinle haberlerin en hızlı ve son dakika gelişmeleri online ntv radyo kesintisiz dinle güncel fm istasyonunuz sizinle her dakika bedava. 858 Kez dinlenmiş.
Devamını oku
  1. Haber
  2. NTV Radyo
Bu radyolarda var