Radyo Viva Canlı Yayın1999 yılının 12 Haziran tarihinde, İstanbul’dan yayın hayatına başlayan Radyo Viva’nın; Radyo 5 ve Show Radyo olmak üzere 2 adet kardeş radyo kanalı bulunmaktadır. Türkçe müziğin keyfi sloganını kendisine ışık edinen radyo istasyonu, yaklaşık olarak 20 yıllık yayın geçmişinde bu ışığı kaybetmemiş ve günümüzde hâlâ Türkçe müzik kapsamında yayınlarına devam etmektedir. Sadece Türkçe yayın yapmanın yanı sıra çoğunlukla da pop tarzında parçaları özelliklede dönemin hitlerini dinleyicilerle paylaşmaktadır. Ara ara slow parçalar ile dinleyicileri şaşırtsada, tercih edilen müzik dili yine Türkçe olmaktadır. Bu kadar dil konusuna dair açıklamadan anlaşılacağı gibi Türkçe müzik sevenlerin; diledikleri her andan keyif alacakları, hala denk gelmemiş, dinlememiş olan var ise çok şey kaybetmiş, yayınlanan her parçada kendilerini bulacakları bir frekans keyfine keyif katanların uğrak noktası olacaktır.

Radyo Viva çıktığı bu yolda, kayda değer bir ilerleme kaydetmiştir. Kısa sürede yoğun bir dinleyici kitlesine sahip olmuştur. Bunda birazda kardeş kanal Cine 5’inde etkisi bulunmaktadır. Yayın dünyasında bu şekilde kanallara ait radyo birlikteliğine sıklıkla rastlanmaktadır. Bu durum radyoların dinleyici kitlesi oluşturması açısından oldukça önemlidir. Hatta bu tarz radyolar, bağlı oldukları kanal dolayısı ile doğrudan hazır bir kitlenin avcuna doğmaktadır dersek abartmış olmayız heralde.

Viva, hafta içi saat 09. 00 – 10. 00 arasında Özay Şendir’in sunumuyla sizlere keyifli bir saat yaşatmaktadır. Bu bir saatlik programda bir çok konuk ile birlikte, dünya ve ülkemiz üzerinde yaşanan her türlü siyasi, sosyal ve ekonomik olguların kaliteli bir şekilde tartışılması, yorumlanması ve değerlendirmesi yapılmaktadır. Oldukça kaliteli bir yayın akışına sahip radyo istasyonunun sevilen bir diğer yayıncısı da, Doğan’dan Özadlı’dır. Güne güzel bir başlangıç yapmak isteyenlerin yada keyifli bir kapanış olsun diye düşünenlerin ilgiyle takip ettiği yayıncı; sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez siz değerli dinleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Tamamen kendisinin oluşturduğu ve yayın aralarına serpiştirdiği şarkılarla birlikte gündeme dair birçok gelişmeyi işlemektedir programında. Buna vizyonda ki filmler, sosyal medya dünyasının çok konuşulan olayları vs de dahildir. Daha birçok farklı program ve yayıncı ile gününüze kalite katmak istiyorsanız Radyo Viva’da buluşalım o halde. İstanbul’dan 90.0 frekansı ile erişim sağlayabileceğiniz gibi, sitemiz üzerinden de sorunsuzca radyo dinleme saadetine varabilirsiniz.
Radyo viva canlı dinle Türkçe müzik anlamında kaliteli online radyo viva kesintisiz dinleme her ile özel fm frekansları ücretsiz mobil ile sizinle cebinizde. 3345 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
  • Yayın Akışı Yok

  1. Popüler Radyolar
  2. Radyo Viva
Bu radyolarda var