Virgin Radio Canlı YayınYabancı müzik dalında, dünyanın 8 ayrı noktasından eğlenceli müziklere dair keyifli paylaşımlar yapan Virgin Radio; dinleyicilerinin gayet hoş dakikalar geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Özellikle oluşturduğu ve yayın akışına yansıttığı Top 40 yabancı müzik listeleri ile de, gündemdeki en hit parçaları tekrar tekrar dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Sizlerde tam bir yabancı müzik aşığı iseniz, bu radyo tam size göre. O halde bu keyiften daha fazla mahrum kalmadan hemen sitemize giriş yapabilir, üstelik tek bir tık ile dinleme zevkine erişebilirsiniz. Yabancı müzik severlerin gönlünü fetheden frekans, Türk versiyonu ile de dinleyicilerine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Radyoculuk alanında tutunabilmek, uzun yıllar dinleyicilere aynı kalite ile ulaşabilmek oldukça zor ve meşakkatli bi yoldan geçmektedir. Özellikle dinleyici kitlesini her geçen gün dahada arttırarak ilerlemek sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Hele de bunu yabancı müzik alanında yapmak, çekilen zahmeti 2′ ye katlamaktadır. Ancak tüm bu meşakkatli yollardan başarı ile geçen ve dinleyicilerinin gönlüne taht kuran; dinleyicilerine ülkemizde de 24 saat kesintisiz müzik zevki sunmaktadır. Gece veya gündüz farketmeksizin, istediğiniz her saat sınırsız yabancı müzik keyfine Ankara üzerinden 99.5 frekansı ile ulaşabilirsiniz. Yabancı müzikteki kaliteli yayıncılığı, dinlemeye başladığınız ilk dakikadan itibaren hissedeceğiniz Virginfm tınılarına İstanbul üzerinden eşlik etmek isterseniz eğer, frekanslarınızı 99.4 üzerine getirmeniz yeterli olacaktır. Yayın akışlarında yer verilen Top 10, Top 20, Top 30 ve Top 40 listeleri ile kemikleşmiş bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo istasyonu, İzmir üzerinden de 99.5 frekansı üzerinden hizmet vermektedir. Yalnızca frekans bilgilerini verdiğimiz iller üzerinden değil, Türkiye’nin her bir noktasından yabancı müzik zevkine varabilirsiniz. Bulunduğunuz ilin frekans bilgisini öğrenmek için, istasyon internet sitesine giriş yapabilir yada sitemiz üzerinden kolayca yabancı müzik dolu dakikalara giriş yapabilirsiniz. Sadece müzik keyfine değil aynı zamanda ihtiyacınız olan bir çok alanda yapılan kaliteli reklamlara da tanık olacağınız ve sınrısız hizmetin ayağınıza geldiği yayın akışı kısa süre içerisinde siz değerli müzik severlerin vazgeçilmezi olacaktır.
Virgin radio canlı dinle online yayın harika yabancı parçalar virgin fm radio kesintisiz dinle online ücretsiz dinleme imkanı sitemizde sizlerle efendim. 2889 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
  • Yayın Akışı Yok

  1. Yabancı
  2. Virgin Radio
Bu radyolarda var