Radyo Hayat Canlı YayınRadyo Hayat frekansı 94.5 FM frekansından karasal yayınlarının yanında internet üzerinden online yayın yapmaktadır. İstasyon dinleyicisine dini ve tematik yayınlar sunmaktadır. Yayınladığı kaliteli Tasavvufi kategorisindeki yayınlar ile İslam dini hakkında detaylı bilgileri yayınlamaktadır. Toplumsal değerlere saygı duyan, milli ve manevi duygulara sahip çıkan, toplumun her kesimine hitap eden, tarafsızlığı ilke edinmiş ayrıca bölge ekonomisine katkıda bulunacak projelerin gerçekleşmesini sağlayacak katkılarda bulunan, evrensel hukuk kuralları ve evrensel basın kurallarını benimseyerek örnek yayınlar sunmaya özen gösteren nadide radyolardan birisidir. Bu değerli radyoyu yedi gün yirmi dört saat kesintisiz kaliteli yayınlarıyla, hem karasal yayından hem de akıllı telefonlarınıza indirerek dilediğiniz tüm noktalardan dinleme imkânına sahipsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızdan takip edebilir canlı isteklerinizi ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Radyo Hayat sayesinde hayatınıza ışık tutulacak ve manevi doyuma ulaşacaksınız. Çok zengin bir içeriğe sahip programları olan radyo istasyonu, her isteğinizi ve beklentinizi karşılayacaktır. Yayın akışlarında hem gündüz hem de gece Kur’an-ı Kerimin en iyi en doğru şekliyle anlaşılması ve hayatımıza yansıtmamız için meali ile birlikte sunulmakla beraber, her gün imsak vaktinde Hatmi şerif yayınlanmaktadır. Rehberimiz Hz. Muhammed’in hayatı, Ensar Talha’nın seslendirmesiyle Peygamberimizden Hayat Ölçütleri her gün 13.45’de Hayat’ta sizlerle. Emrullah Uzun’un seslendirmesiyle “Peygamberimin Sevdiği Müslüman” cumartesi ve pazar günleri 21.00’da güzel mikrofonda bizlere iman ve İslam yolunda nasıl bir Müslüman olmamızı anlatmakta. ‘Hadis Bahçesi pazartesiden cumaya 14.30’da Hasan Basri Gökbulut Hoca Efendi’nin sunumuyla hayatımıza kolaylıklar sunacak. Sohbet programlarında insanlığa maddi manevi bilinmesi gereken İslam dininin inceliklerinin anlatıldığı İhsan ŞENOCAK Hoca Efendinin Anlatımıyla Günün Sohbeti perşembe ve cuma günleri 18.05’te. Nureddin YILDIZ Hoca Efendinin Anlatımıyla Günün Sohbeti pazartesi, salı, çarşamba günleri 18.05’te hayat frekansın’da sizlere ulaşmaktadır. Yine hayatımızı gözden geçirmemizi sağlayan, Ali Ramazan Dinç Efendi’nin Anlatımıyla Hayat Sohbetleri perşembe’den pazar’a 12.00’da, Osman Nuri Topbaş Hoca Efendi’nin Anlatımıyla Hayat Sohbetleri pazartesi’den çarşamba’ya 12.00’da dinleyicilerle buluşuyor. Aktüalite, aile, sohbet, ilmihal bilgisi kısaca hayatımızı dolduran ne varsa Radyo Hayat frekansından bize yansıyor. Mana dolu bir gün için bu frekansda buluşalım.
Radyo Hayat canlı dinle dini islami yayın sunan istasyon çok güzel bilgiler vermekte olup hayat fm kesintisiz dinleme online ücretisiz olarak sizlerde paylaşın 2980 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
  • Yayın Akışı Yok

  1. İslami Radyolar
  2. Radyo Hayat
Bu radyolarda var