Slow Türk Canlı YayınRadyo Foreks ismiyle 1992 yılında yayın hayatına AŞKIN FREKANSI sloganı ile başlayan en duygulu şarkıların istasyonu 30 Kasım 2005 yılında Slow Türk adıyla ülkenin dört bir yanında yayın hayatına devam etmektedir. Dijital radyo dünyasının birçok başarılı radyo frekansı arasında haklı yerini almaktadır. Başarılı yayın hayatını 2015 yılında 4.Sihirli Mikrofon Radyo Ödüllerinde yılın en iyi slow müzik radyosu seçilerek taçlandırmıştır. İstanbul’dan 95.4,Ankara’dan 95.3,İzmir’den 87.7, Adana’dan 94.1, Erzurum’dan 95.0, Gaziantep’ten 96.0 FM frekansıyla ülkenin dört bir yanında duygusal şarkılarla yayın hayatına devam etmektedir. Kendisini devamlı geliştirerek yedi gün yirmi dört saat dinleyicilerine en güzel romantik duygusal müzik ziyafeti vermektedir. AŞKIN FREKANSI sloganı ile yayın yapan, dinleyiciye müziğin aşk ,aşkın müzik tınılarıyla keyifli zaman sunmaktadır. Başarılı dj’ leri sayesinde günün her saatinde en duygulu aşk şarkılarını romantik dinleyicilerinin beğenisine sunmaktadır.

Dinleyicinin günün her saatinde birbirinden güzel romantik şarkılarla duygulanmaları dinleyici sayısını da artırmaktadır. Dinleyicilerin ruhlarını okşayan romantik şarkıları istek yapabilmeleri de Aşkın Frekansını yakaladıklarını göstermektedir. Ülkenin her yerinden, internet erişimi bulunan her bir noktasından bu zevke ortak olmanız mümkündür. En güzel duygu yüklü şarkıları siz değerli dinleyicilerin gönlüne aşkın müzik haliyle gece gündüz, soluksuz bir çalışmaya imza atılmaktadır. Müziğin aşk haliyle yoğun çalışma performansının aşk ile kuvvetlenmesi sayesinde sizlerin de aralıksız olarak Aşkın Frekansında birbirinden romantik şarkılarla yedi gün yirmi dört saat kesintisiz bir şekilde yayın akışında hiç sıkılmadan kalabilirsiniz. Radyo Türk’ün yayınlamış olduğu nostaljik müzik yelpazesiyle de her yaştan dinleyiciye ulaşmaktadır.

Ayrıca her bütçeye uygun reklam olanakları müşteri, yayıncı ve dinleyici üçgeninde kitlelere amacına uygun olarak başarıyla ulaşmaktadır. En romantik sözlere sesleriyle duygu dolu anlamlar yükleyen seçkin sanatçıları canlı yayınlarda konuk etmeleri Slow Türk’ün dinleyicilerine verdiği değeri göstermektedir. Sanatçıların slow şarkıları canlı okumaları dinleyici ile Aşkın Frekansında birleşerek gönülden gönüle köprü kurmaktadır. Ve dinleyici günün her saatinde Aşkın Frekansını yakaladığı için bu frekansta vaktini daha anlamlı yaşamaktadır. Bu ayrıcalığı sağlayan istasyonun yayın ekibine sosyal medya üzerinden çok güzel dönütler veren dinleyici kitlesini görmekteyiz. Ülkenin neresinde olursanız olun, bu radyoyu dinleyerek günün her saatine uygun Aşkın Frekansını yakalayıp aşk melodileri ruhunuza süzülecektir.
, , Slow Türk canlı dinle hergün sevgi aşk ile slow türk kesintisiz dinle online slow fm radyosu ücretsiz mobil olarakda sizinle heran elinizin altında. 4173 Kez dinlenmiş.
Devamını oku

Yayın Akışı
 • 00:00 Slow Türk
 • 02:00 Slow Türk
 • 04:00 Slow Türk
 • 06:00 Slow Türk
 • 08:00 Slow Türk
 • 10:00 Slow Türk
 • 12:00 Slow Türk
 • 14:00 Slow Türk
 • 16:00 Slow Türk
 • 18:00 Slow Türk
 • 20:00 Slow Türk
 • 22:00 Slow Türk

 1. Slow Radyolar
 2. Slow Türk
Bu radyolarda var